Ajax-Sarkkirannan pelinohjaajat 2021

2008 ja aiemmin syntyneet päteviä pelinohjaajaksi 5v5 ja 8v8 peleihin, 2009 syntyneet 5v5 peleihin.

Etunimi Sukunimi Synt.vuosi Asuinkunta Sähköposti Puhelinnumero Koulutusvuosi
Sara Ahvenjärvi 2008 Kempele sara.ahvenjarvi ( ät ) gmail.com 0409652020 2021
Niklas Aikavuori 2006 Kempele aikavuorit ( ät ) gmail.com 044-9731540 2019
Henrik Aikkila 2007 Oulu seija.aikkila ( ät ) gmail.com 0449755909 2021
Kalle Aitjärvi 2007 Tyrnävä kalle.aitjarvi ( ät ) gmail.com 0449875002 2021
Fia-Maria Auranen 2006 Kempele netta.auranen ( ät ) gmail.com 040-9329983 2019
Heini Autiola 2006 Kempele tiina.aarnio ( ät ) hotmail.com 0407466355 2021
Janna Enojärvi 2006 Tupos janna.enojarvi ( ät ) gmail.com 0451066965 2021
Emma-Tuulia Eriksson 2007 Kempele memmu_eriksson ( ät ) hotmail.com 044-9737292 2019
Miika Haapakoski 2006 Kempele miika.haapakoski00 ( ät ) gmail.com 045-6008855 2019
Antti Hannila 2006 Liminka hannila.antti ( ät ) gmail.com 040-8073931 2019
Luka Harjula 2006 Kempele miia.harjula ( ät ) gmail.com 040-5343767 2019
Hannes Haukipuro 2007 Kempele hannes.hpuro ( ät ) gmail.com 0405466328 2021
Aapo Heikkilä 2006 Kempele erkki.heikkila ( ät ) hotmail.com 044-3263078 2019
Onni Himanen 2007 Oulu thimanen ( ät ) gmail.com 0505210613 2021
Peppi Honkila 2007 peppi.honkila ( ät ) icloud.com 0404163092 2021
Joni Huovinen 2006 Kempele jphuovinen ( ät ) gmail.com 044-5505095 2019
Maria Jaakola 2006 Kempele mjaakola06 ( ät ) gmail.com 0451561966 2021
Arttu Junttila 2006 Kempele vesa.junttila43 ( ät ) gmail.com 044-9733005 2019
Aino-Sofia Juntunen 2008 Kempele sofiaikku ( ät ) gmail.com 0451955805 2021
Silja Järvelä 2009 Kempele silja.jarvela ( ät ) edu.kempele.fi 0404633946 2021
Kasper Kaikkonen 2007 Liminka kasperkaikk ( ät ) gmail.com 0409320888 2021
Otso Karinsalo 2007 Oulu otso.karinsalo ( ät ) gmail.com 0409618336 2021
Mianna Karjalainen 2009 Kempele sirpahelena.karjalainen ( ät ) gmail.com 0443595231 2021
Eetu Keskitalo 2008 Kempele erkki.keskitalo ( ät ) hotmail.com 0405560777 2021
Rasmus Kettunen 2006 Liminka amustaniemi ( ät ) hotmail.com 0400-601804 2019
Petra Kinnunen 2008 Kempele petra22.kinnunen ( ät ) gmail.com 0456089221 2021
Anssi Kiviniemi 2008 Tyrnävä taheki ( ät ) gmail.com 0405431494 2021
Vilho Kiviniemi 2006 Kempele vilho.kiviniemi ( ät ) gmail.com 040-5682623 2019
Aarni Kiviniemi 2006 Tyrnävä taheki ( ät ) gmail.com 045-3301616 2019
Aamos Kivioja 2007 Oulu aamoseeverttikivioja ( ät ) gmail.com 0451856600 2021
Teemu Koponen 2006 Kempele tempuli.koponen ( ät ) gmail.com 044-2301207 2019
Veeti Korhonen 2009 Tyrnävä niko.korh ( ät ) hotmail.com 0503731837 2021
Väinö Lappalainen 2009 Kempele vainohovits ( ät ) gmail.com 0442359889 2021
Tobias Leinonen 2006 Kempele tobias.leinonen006 ( ät ) gmail.com 040-5152360 2019
Joona Liikanen 2006 Kempele tuula.liikanen ( ät ) gmail.com 045-1488990 2019
Joel Lotvonen 2007 Liminka jarkko ( ät ) lotvonen.com 044-3548496 2019
Jaakko Lotvonen 2009 Kempele elinalotvonen7 ( ät ) gmail.com 0445345304 2021
Olavi Matinolli 2008 Tyrnävä kimmomatinolli ( ät ) gmail.com 0442351826 2021
Justus Montell 2009 Kempele justus.montell ( ät ) edu.kempele.fi 0409388599 2021
Cecilia Myllyoja 2009 Oulunsalo samuli.myllyoja ( ät ) gmail.com 0405104392 2021
Sofia Mäntykenttä 2006 Liminka antti.mantykentta ( ät ) gmail.com 045-1896699 2019
Ronni Mäntyranta 2006 Kempele inkamontell ( ät ) hotmail.com 040-9342778 2019
Juuso Määtänniemi 2006 Kempele juuso.maatanniemi ( ät ) gmail.com 044-3355053 2019
Jenna Nenola 2005 jenna.nenola ( ät ) hotmail.com 0409350602 2021
Iines Näykki 2008 Kempele iines.naykki ( ät ) gmail.com 0409333969 2021
Eetu Ollikainen 2006 Kempele jari.ollikainen ( ät ) are.fi 040-8298129 2019
Venla Panula 2008 Varjakka harri.panula ( ät ) outlook.com 0449892262 2021
Veera Parkkinen 2005 veera.parkkinen2005 ( ät ) gmail.com 0409619196 2021
Emilia Partanen 2005 Tyrnävä partanenemilia7 ( ät ) gmail.com 041-3092915 2019
Kalle Pekkala 2006 Kempele pekkala.tiina ( ät ) gmail.com 0400-254082 2019
Santtu Penttilä 2009 Kempele kepe.ajaxp09 ( ät ) gmail.com 0408033871 2021
Alissa Pesonen 2007 Kempele aripeson ( ät ) gmail.com 0408058363 2021
Emilia Pulkkinen 2008 Oulu tiiapul82 ( ät ) gmail.com 0409337471 2021
Samu Pökkylä 2008 Kempele samu.pokkyla ( ät ) gmail.com 0449886644 2021
Lauri Raappana 2006 Kempele raappana.lauri ( ät ) gmail.com 045-1618995 2019
Laura Rahko 2007 lauramatleena26 ( ät ) gmail.com 0443000616 2021
Eetu Rauhala 2008 Liminka anttirauh ( ät ) gmail.com 0503664333 2021
Nikolas Romppainen 2008 Kempele heikki.romppainen ( ät ) elisanet.fi 044-9817752 2021
Eeli Sanaksenaho 2006 Liminka eeli.sanaksenaho ( ät ) gmail.com 044-9761818 2019
Otto Seppälä 2007 Kempele rikuse76 ( ät ) gmail.com 0504667685 2021
Elli Sikkilä 2009 Kempele anujarve84 ( ät ) gmail.com 0405744866 2021
Natalia Siltavirta 2006 Kempele katta.siltavirta ( ät ) gmail.com 040-5274791 2019
Lauri Simola 2008 Tyrnävä lauri.simola12 ( ät ) gmail.com 0402181686 2021
Miia Siniaalto 2005 Tyrnävä miia.sini05 ( ät ) gmail.com 044-9736375 2019
Aatu-Eemeli Sipilä 2007 Kempele aatu.sipila ( ät ) outlook.com 0449715607 2021
Sara Sirviö 2008 Varjakka nisumaasatu ( ät ) gmail.com 0445266775 2021
Eelis Sorvisto 2009 Kempele markus.sorvisto ( ät ) gmail.com 0400887999 2021
Tuomas Suistio 2007 Kempele juha.suistio ( ät ) mail.suomi.net 0405051965 2021
Milja Sävykoski 2006 Oulu milja.savykoski ( ät ) gmail.com 040-5250256 2019
Otto Säynäjäaho 2006 Liminka otto.saynajaaho ( ät ) gmail.com 044-9889313 2019
Aapo Takalo 2007 Kempele aapo.e.takalo ( ät ) gmail.com 044-9765120 2019
Riku Taskila 2006 Kempele rikutaskila ( ät ) gmail.com 044-3527280 2021
Manu Tervaskanto 2009 Kempele manneter ( ät ) live.com 0401800980 2021
Severi Tervo 2006 Kempele severitervo06 ( ät ) gmail.com 044-3647772 2016
Eetu Tikkanen 2006 Kempele eetutikkanen14 ( ät ) gmail.com 0440-887851 2019
Eetu-Kalle Toivainen 2006 Oulu skandinavianmodern ( ät ) gmail.com 040-5436976 2019
Artturi Toivonen 2006 Oulu artturi.f.e.toivonen ( ät ) gmail.com 045-1069303 2019
Anniina Toivonen 2006 anskutoivonen ( ät ) icloud.com 0443615997 2021
Tuuli-Sofia Turunen 2008 Kempele tuulisofia.turunen ( ät ) gmail.com 0449820508 2021
Eemeli Ukkola 2009 Kempele uki10 ( ät ) hotmail.com 0442775741 2021
Eemil Vuorinen 2006 Kempele eemil.vuorinen ( ät ) gmail.com 045-8847736 2019
Miika Vähäkangas 2006 Oulu miikajvaha ( ät ) gmail.com 045-6153001 2020
Rasmus Väänänen 2008 Kempele tanja.koski ( ät ) liminka.fi 0405737590 2021